Powiat

Źródło remisuje z liderem Klasy A Częstochowa

Źródło Kromołów dołączyło do grona drużyn które miały okazje „posmakować” gry na zielonej murawie po raz pierwszy w 2024 roku. Remisem zakończył się mecz towarzyski z liderem Klasy A Częstochowa grupa II Piastem Przyrów, w której to na drugim miejscu zimuje Skalniak Kroczyce.

10 marca 2024, 14:00Kromołów (Browar 7)
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2:2 PIAST PRZYRÓW
Kowalik x2  Wicha x2

ŹRÓDŁO: Mikoda – Zamora, Surowiec, Makuch, Rauk, Kolanko, Owcarz, Kuśmierski, Rozlał, Przybylski, Kowalik. Grali także: Turczyn, Szwaja, Borek, Juan, Sokołowski.

Źródło Kromołów grając w optymalnym składzie dawało jakość na boisku nie pozwalając rywalowi na zbyt wiele, który przyjechał w lekko osłabionym składzie podopieczni Damiana Kota po zmianach to inny odmieniony zespół. Proste błędy niektórych zawodników sprawiają, że drużyna z najstarszej dzielnicy Zawiercia traci rytm gry i to pokazuje jak ważna jest ławka rezerwowych w zespole który biję się o awans.Jedna bramek dl Źródła Kromołów po ewidentnym faulu na Igorze Kolanko w polu karnym, jedenastkę pewnie na gola zamienił Krystian Kowalik.

ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
TOWARZYSKO ZIMĄ 2024
[03II] LO 1:7  Lotnik Kościelec
[10II ] A 9:3 Jura Niegowa
[17II] LO 2:6 A Piliczanka Pilica
[24II] LO 0:5 Spójnia Osiek
[02III 15] 3:2 LTS Wierbka
[09III 18] A 2:2 Piast Przyrów
[16III g14] LO Łazowianka Łazy

źródło: własne foto: Facebook Źródło Kromołów

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w