Wywiad

Paweł GASIK: Zwycięstwa zasłużone w obu spotkaniach byliśmy po prostu drużyną lepszą

Sarmaci zakończyli długą majówkę dwoma ważnymi wygranym która praktycznie gwarantują utrzymanie w Nowej III Lidze śląskiej. Po pokonaniu Pogoni Imielin 4:1 w niedzielę odprawili Łazowiankę Łazy 3:1. Już w najbliższą sobotę zmierzą się na wyjeździe z drużyną Górnika Wojkowice. Tym razem o punkty będzie niezwykle trudno, ale piłkarze Sarmacji Będzin wierzą że stać ich na pokonanie rywala.

Długi weekend okazał się dla nas bardzo udany, gdyż zdobyliśmy sześć punktów w meczach z Pogonią Imielin i Łazowianką Łazy. Uważam, że są to zwycięstwa zasłużone i w obu spotkaniach byliśmy po prostu drużyną lepszą. Teraz nas czeka kolejny trudny sprawdzian w starciu z Górnikiem Wojkowice, który z pewnością jest faworytem, my natomiast na pewno tanio skóry nie sprzedany i postaramy się napsuć krwi gospodarzom – powiedział trener Sarmacji Będzin Paweł Gasik.

źródło: lokalnapilka.pl / sarmacjabedzin.pl foto: Facebook Sarmacja Będzin

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *