Powiat

Piliczanka Pilica przegrywa w próbie generalnej, ostatni raz wygrała miesiąc temu

W siódmym meczu towarzyskim rozegranym podczas przygotowań do rundy wiosennej podopieczni Daniela Tomczyka na naturalnej nawierzchni w Olkusz przegrali z lokalnym Klubem Sportowym dwunastym zespołem V Ligi grupa małopolska zachód. Sezon rusza za tydzień a Piliczanka Pilica wygrała ostatni raz 17 lutego z Źródłem Kromołów.

16 marca 2024, 14:00 – Olkusz (MOSIR)
KS OLKUSZ 4:1 PILICZANKA PILICA
?, ?, ?, ? – Jajkiewicz

PILICZANKA: Kowalski – Omyła, Wędzony, Węglarz, Kucharski, Jajkiewicz, Testowany, Szych, Charles, Goncerz, Gajewski. Grali także: Testowany II, Rozovorsky.

Skład Piliczanki Pilica osłabiony przez kontuzje, obowiązki służbowe mimo tego do przerwy spotkanie w miarę wyrównane i tylko dwa do zera. Po przerwie to goście zdobyli bramkę kontaktową i nadarzyła się szansa doprowadzenia do remisu. Jednak z biegiem upływających minut widać było zmęczenie gości którzy dali sobie wbić kolejne dwie bramki.

PILICZANKA PILICA
TOWARZYSKO ZIMĄ 2024
[28I] LO 6:4 Warta Zawiercie
[03II] A 4:1 Zagłębie Dąbrowa Górnicza
[10II ] V X:X KS Olkusz – nie odbył się
[17II] 6:2 A Źródło Kromołów
[24II] 1:3 LO Unia Sędziszów
[02III] 2:2 Hetman Włoszczowa
[09III] 1:5 Naprzód Jędrzejów
[16III] 1:4 KS Olkusz

źródło: własne foto: Facebook Piliczanka Pilica

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w