Stranieri

Rehabilitacja „Kolejorza” – 35 minut Majchrzaka

Betfan_APPLech Poznań wygrał 4-1 (2-1) w piątkowym meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy z Puszczą Niepołomice. Bramki dla „Kolejorza” strzelili Adriel Ba Loua, Jesper Karlström, Mikael Ishak i Antonio Milić. Trafienie dla gości zanotował Kamil Zapolnik.

6 października 2023, 20:40 – Poznań (Enea Stadion)
LECH POZNAŃ 4:1 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
Adriel Ba Loua 2, Jesper Karlström 43, Mikael Ishak 51, Antonio Milić 90 – Kamil Zapolnik 4

LECH: 41. Bartosz Mrozek – 2. Joel Pereira, 23. Miha Blažič, 16. Antonio Milić, 5. Elias Andersson – 50. Adriel Ba Loua (73, 54. Filip Wilak), 22. Radosław Murawski, 6. Jesper Karlström, 10. Filip Marchwiński (73, 30. Nika Kwekweskiri), 11. Kristoffer Velde – 9. Mikael Ishak (73, 17. Filip Szymczak).

PUSZCZA: 48. Oliwier Zych – 5. Konrad Stępień (46, 9. Artur Siemaszko), 22. Artur Crăciun, 27. Łukasz Sołowiej, 3. Roman Jakuba – 11. Mateusz Cholewiak (72, 19. Jakub Stec), 93. Bartłomiej Poczobut (55, 70. Wojciech Hajda), 14. Jakub Serafin, 24. Muris Mešanović (55, 23. Jordan Majchrzak), 6. Marcel Pięczek – 25. Kamil Zapolnik (82, 17. Jakub Bartosz).

żółta kartka: Crăciun.

sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).
widzów: 25 755.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 20:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia transmisji telewizyjnej.

Kolejka 11 – 7-8 października
Cracovia Jagiellonia Białystok 8 października, 15:00
Korona Kielce 1-1 Warta Poznań 6 października, 18:50 (9398)
Martin Remacle 90 – Mateusz Kupczak 50
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu awarii prądu
Lech Poznań 4-1 Puszcza Niepołomice 6 października, 20:40 (25 755)
mecz pierwotnie zaplanowany na 20:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia transmisji telewizyjnej

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...