TypyNaJurze

200 ZŁ ZA GOLA W MECZU LIVERPOOL – TOTTENHAM

Tylko dla nowych graczy mamy specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 200 zł, jeśli padnie przynajmniej jeden gol w meczu LIVERPOOL – TOTTENHAM!

FAQ

Czy mogę zagrać więcej niż jeden kupon?

Nie, każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W przypadku wykrycia powiązania kont (jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia), numeru konta bankowego, numeru karty kredytowej etc.) bukmacher zastrzega sobie prawo do anulowania kuponów biorących udział w promocji.

Czy w tej promocji mogę zagrać za środki bonusowe?

Nie, w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

Jak zagrać za freebet?

Aby wykorzystać freebet, kliknij w ikonkę „portfela” w widoku kuponu i w polu „Za co chcesz zagrać?” zaznacz „Freebet”, a następnie wybierz freebet z listy. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Jak przełączyć się na saldo bonusowe?

Kliknij w ikonkę „portfela” w widoku kuponu i w polu „Za co chcesz zagrać?” zaznacz „Bonus”, a następnie wybierz bonus z listy.

Jak długo ważny jest freebet?

Freebet będzie aktywny przez 72 godziny od momentu przyznania.

Mam inne pytania dotyczące promocji. Gdzie uzyskam pomoc?

Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowego wytłumaczenia warunków promocji, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Gracza. Nasi konsultanci są dla Ciebie dostępni codziennie w godzinach 8:00-23:00!

źródło & foto: BetFan

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać

TypyNaJurze

BONUS 200 % DO 300 ZŁ

  • 29 sierpnia, 2022
There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the majority have suffered alteration in that some injected
TypyNaJurze

Rozłam w kanale

  • 15 września, 2023
źródło & foto: BetFan