Powiat

GRANY WEEKEND [4-5 maja]

Pierwszy weekend od blisko ośmiu miesięcy bez meczu siatkarzy, ale sezon pełen sukcesów dobiegł końca teraz przyjdzie nam poczekać cierpliwie do września. Większość zespołów  tego weekendu rozegra trzecie spotkanie w ciągu ośmiu dni dlatego większość spotkań zaplanowano na niedziele 5 maja. W sobotę swoje spotkania zgodnie wygrała Wierbka oraz Skalniak Kroczyce.

KLASA OKRĘGOWA KATOWICE SOSNOWIEC KOLEJKA XXIII
Ruch II Chorzów 5:0 Warta Zawiercie
Sarmacja Będzin 3:1 Łazowianka Łazy
Urania Ruda Śląska 3:5 Ostoja Żelisławice
Orzeł Mokre 2:3 Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik 0:4 CKS Czeladź
Śląsk Świętochłowice 3:3 Górnik Piaski
Unia Kosztowy 0:3 Górnik Wojkowice
AKS Mikołów 0:0 GKS II Katowice

KOLEJKA XXIV
Łazowianka Łazy [11V 11] Orzeł Mokre
Warta Zawiercie [11V 17] Urania Ruda Śląska
Ostoja Żelisławice [11V 13] Unia Kosztowy
Górnik Wojkowice [11V 11] Sarmacja Będzin
Pogoń Imielin [11V 17] AKS Mikołów
CKS Czeladź  [11V 17] Śląsk Świętochłowice
Górnik Piaski [11V 17] Ruch II Chorzów
GKS II Katowice [12V 17] Cyklon Rogoźnik

TABELA
1] AKS Mikołów 23 61
2] Ruch II Chorzów 23 49
3] Górnik Wojkowice 23 46
4] GKS II Katowice 23 45
5] Śląsk Świętochłowice 23 43
6] Cyklon Rogoźnik 22 39
7] CKS Czeladź 22 36
8] Górnik Piaski 23 34
9] Urania Ruda Śląska 23 33
10] Pogoń Imielin 23 29
11] Sarmacja Będzin 23 28
12] Ostoja Żelisławice 23 22
13] Unia Kosztowy 22 17
14] Warta Zawiercie 23 14
15] Łazowianka Łazy 23 11
16] Orzeł Mokre 20 7

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW I KOLEJKA XXI
Orzeł Bębło 1-6 Piliczanka Pilica
LKS Skała 2004 1-1 Piast Wołowice
Legion Bydlin 1-1 Przebój Wolbrom
Laskowianka Laski 1-0 Bolesław Bukowno
Promień Przeginia 3-2 Świt Krzeszowice
Zieleńczanka Zielonki 0-0 LKS Niedźwiedź
Przemsza Klucze 2-0 Proszowianka Proszowice

KOLEJKA XXII
Piliczanka Pilica [12V 18:30] Promień Przeginia
Przebój Wolbrom [11V 11] Orzeł Bębło
Piast Wołowice [11V 16] Laskowianka Laski
Bolesław Bukowno [11V 16] Przemsza Klucze
LKS Niedźwiedź [11V 17] Legion Bydlin
Świt Krzeszowice [11V 17] LKS Skała
Proszowianka Proszowice [12V 17] Zieleńczanka Zielonki

TABELA
1] Przebój Wolbrom 21 51
2] Zieleniczanka Zielonki 21 47
3] Legion Bydlin 21 44
4] Przemsza Klucze 21 38
5] Proszkowianka Proszkowice 21 34
6] Świt Krzeszowice 21 32
7] Promień Przeginia 21 31
8] LKS Skała 2004 21 29
9] Laskowianka Laski 21 20
10] Piliczanka Pilica 21 20
11] Piast Wołowice 21 19
12] LKS Niedźwiedź 21 17
13] Orzeł Bebło 21 16
14] Bolesław Bukowno 22 15

KLASA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA LUBLINIEC KOLEJKA XXIII
Sparta Szczekociny 4-3 Lotnik Kościelec
Zieloni Żarki 4-0 Liswarta Popów
Amator Golce 2-3 KS Panki
Lot Konopiska 0-2 Stradom Częstochowa
Jedność Boronów 3-2 Warta Kamieńskie Młyny
Unia Kalety 4-0 Mechanik Kochcice
Skra II Częstochowa 2-0 Liswarta Krzepice
[PAUZA] Orzeł Kiedrzyn.

KOLEJKA XXIV
KS Panki [12V 17] Sparta Szczekociny
Orzeł Kiedrzyn [11V 12] Unia Kalety
Mechanik Kochcice [11V 17] Jedność Boronów
Warta Kamieńskie Młyny [11V 17] Zieloni Żarki
Liswarta Popów [11V 17] Lot Konopiska
Stradom Częstochowa [11V 17] Amator Golce
Lotnik Kościelec [11V 17] Skra II Częstochowa
[PAUZA] Liswarta Krzepice.

TABELA
1] KS Panki 21 46
2] Zieloni Żarki 22 45
3] Skra II Częstochowa 21 43
4] Liswarta Krzepice 22 41
5] Lotnik Kościelec 21 40
6] Jedność Boronów 22 37
7] Warta Kamieńskie Młyny 21 35
8] Stradom Częstochowa 21 35
9] Unia Kalety 22 27
10] Amator Golce 22 25
11] Orzeł Kiedrzyn 21 23
12] Lot Konopiska 22 16
13] Liswarta Popów 21 16
14] Sparta Szczekociny 22 16
15] Mechanik Kochcice 20 9
MLKS Woźniki wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki anulowane.

KLASA A CZĘSTOCHOWA GRUPA I KOLEJKA XIX
Olimpia Huta Stara 1-3 Skalniak Kroczyce
Czarni Starcza 3-1 Orkan Rzerzęczyce
Warta Poraj 2-0 Piast Przyrów
Metal Rzeki Wielkie 3-4 Sokół Olsztyn
Jura Niegowa 2-2 Zieloni II Żarki
Warta Mstów 1-3 Pilica Koniecpol
[PAUZA] Płomień Kuźnica Marianowa

KOLEJKA XXI
Jura Niegowa [11V 11] Czarni Starcza
Pilica Koniecpol [11V 17] Olimpia Huta Stara
Płomień Kuźnica Marianowa [11V 17] Metal Rzeki Wielkie
Piast Przyrów [11V 17] Orkan Rzerzęczyce
Zieloni II Żarki [12V 11] Warta Mstów
Sokół Olsztyn [12V 11] Warta Poraj
[PAUZA] Skalniak Kroczyce

TABELA
1] Skalniak Kroczyce 19 45
2] Pilica Koniecpol 19 43
3] Warta Poraj 18 37
4] Piast Przyrów 18 34
5] Olimpia Huta Stara 19 31
6] Warta Mstów 19 30
7] Jura Niegowa 19 30
8] Zieloni II Żarki 19 21
9] Sokół Olsztyn 18 20
10] Okran Rzerzęczyce 18 17
11] Metal Rzeki Wilkie 18 15
12] Czarni Starcza 17 13
13] Płomień Kuźnica Marianowa 17 3

KLASA A SOSNOWIEC KOLEJKA XX
Źródło Kromołów  8-2 CKS II Czeladź
Strażak Nowa Wieś 0-6 Niwy Brudzowice
Zagłębie Dąbrowa Górnicza 9-0 Zew Kazimierz
Iskra Psary 2-1 Zagłębiak Tucznawa
AKS 1917 Niwka Sosnowiec 2-0 KS Preczów
Przemsza Okradzionów 3-2 SKS Łagisza
Górnik Sosnowiec 1-2 RKS Grodziec

KOLEJKA XXIII
Źródło Kromołów [11V 17] AKS 1917 Niwka Sosnowiec
Zew Kazimierz [11V 17] Przemsza Okradzionów
Zagłębiak Tucznawa [11V 17] Górnik Sosnowiec
KS Preczów [11V 12] Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Iskra Psary [11V 19:45] SKS Łagisza
Niwy Brudzowice [12V 14] RKS Grodziec
CKS II Czeladź [12V 11] Strażak Nowa Wieś

TABELA
1] Niwy Brudzowice 20 48
2] Łagisza 20 47
3] Źródło Kromołów 20 40
4] Zagłębie Dąbrowa Górnicza 20 38
5] Przemsza Okradzionów 20 38
6] RKS Grodziec 20 37
7] CKS II Czeladź 20 35
8] Górnik Sosnowiec 20 30
9] Zagłęniak Tucznawa 20 25
10] AKS 1917 Niwka Sosnowiec 19 19
11] Zew Sosnowiec 20 17
12] KS Preczów 19 15
13] Strażak Nowa Wieś 20 4
14] Iskra Psary 20 3
Górnik Jaworzno wycofał się z rozgrywek po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

KLASA A OLKUSZ KOLEJKA XXI
LTS Wierbka 3-1 Wielmożanka Wielmoża
Piliczanka II Pilica 3-3 Błysk Zederman
Strumyk Zarzecze 0-6 Pogoń Miechów
Bolesław II Bukowno 2-1 Trzy Korony Żarnowiec
Spartak Charsznica 4-1 Prądnik Sułoszowa
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-2 Centuria Chechło
Przebój II Wolbrom 4-0 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot

KOLEJKA XXII
Prądnik Sułoszowa [12V 16] LTS Wierbka
Trzy Korony Żarnowiec [11V 18] Spartak Wielkanoc-Gołcza
Wielmożanka Wielmoża [12V 11] Piliczanka II Pilica
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot [11V 17] Bolesław II Bukowno
Pogoń Miechów [11V 17] Spartak Charsznica
Błysk Zederman [11V 18] Przebój II Wolbrom
Centuria Chechło [12V 18] Strumyk Zarzecze

TABELA
1] Pogoń Miechów 21 51
2] LTS Wierbka 21 49
3] Przebój II Wolbrom 21 49
4] Strumyk Zarzecze 21 39
5] Wielmożanka Wilmoża 21 37
6] Trzy Korony Żarnowiec 21 29
7] Spartak Charsznica 21 31
8] Centuria Chechło 21 30
9] Prądnik Sułoszowa 21 25
10] Piliczanka II Pilica 21 23
11] Spartak Wielkano-Gołcza 21 22
12] Bolesław II Bukowno 21 21
13] Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 21 13
14] Błysk Zederman 21 3

KLASA B SOSNOWIEC KOLEJKA XX
Górnik II Piaski 1-1 Źródło II Kromołów
Unia Ząbkowice 6-1 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
Promień Strzemieszyce Małe [5VI 18] Błękitni Sarnów
JavaFit Sosnowiec 1-1 Jedność Strzyżowice
Czarni Sosnowiec [6V 19] UKS Sławków
Górnik II Wojkowice 3-0 (wo) Sarmacja II Będzin
[Pauza] Warta II Zawiercie.

KOLEJKA XXI
Warta II Zawiercie [12V 17] Czarni Sosnowiec
Źródło II Kromołów  [12V 11] Błękitni Sarnów
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza [11V 10] Górnik II Wojkowice
UKS Sławków [11V 17] Górnik II Piaski
Jedność Strzyżowice [12V 11] Unia Ząbkowice
JavaFit Sosnowiec [12V 17] Promień Strzemieszyce Małe

TABELA
1] UKS Sławków 17 48
2] Unia Ząbkowice 19 48
3] Górnik II Wojkowice 19 38
4] Czarni Sosnowiec 17 32
5] Jedność Strzyżowice 19 28
6] Promień Strzemieszyce Małe 17 25
7] Warta II Zawiercie 17 24
8] Górnik II Piaski 17 18
9] Źródło II Kromołów 17 16
10] JavaFit Sosnowiec 19 16
11] Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 19 12
12]Sarmacja II Będzin 19 19
Sarmacja II Będzin wycofała się z rozgrywek po 19. kolejce.

KLASA B CZĘSTOCHOWA II KOLEJKA XVI
Jura II Niegowa 0-3 (wo) Sparta II Szczekociny/Irządze
Grom Poczesna 2-6 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
KS Kotowice [5V 17] Orły Kusięta
Lelovia Lelów 8-2 KS Złoty Potok
Start Soborzyce 4-0 GKS Koziegłowy
[PAUZA] MKS II Myszków

KOLEJKA XVII
Sparta II Szczekociny/Irządze [11V 17] KS Kotowice
Start Soborzyce [11V 17] MKS II Myszków
Orły Kusięta [12V 11] Grom Poczesna
GKS Koziegłowy [12V 17] Lelovia Lelów
KS Złoty Potok 3:0 (wo) Jura II Niegowa
[PAUZA]Dąbrowianka Dąbrowa Zielona.

TABELA
1] Lelovia Lelów 14 37
2] MKS II Myszków 14 36
3] Grom Poczesna 14 26
4] Sparta II Szczekociny/Irządze 15 22
5] KS Kotowice 13 21
6] Start Soborzyce 14 17
7] Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 15 16
8] GKS Koziegłowy 14 14
9] Orły Kusięta 15 14
10] KS Złoty Potok 14 10
11] Jura II Niegowa 14 12
Jura II Niegowa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

źródło: własne / 90minut.pl / loklanapilka.pl foto: Facebook Wielomżanka Wielmoża

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w