Siatkówka

TUZ Ubezpieczenia nowym Sponsorem Aluron CMC Warty Zawiercie!

Nowym Sponsorem Aluron CMC Warty Zawiercie została marka TUZ Ubezpieczenia, to w 100% polskie towarzystwo ubezpieczeniowe, założone w 2003 roku.

 

TUZ Ubezpieczenia ma w swojej ofercie produkty dla klientów indywidualnych i firm, między innymi szeroko nagradzane Ubezpieczenie domów i mieszkań „Bezpieczny Dom” czy cały zakres ubezpieczeń komunikacyjnych. Firma zatrudnia ponad 400 pracowników oraz współpracuje z siecią ponad 2000 multiagentów ubezpieczeniowych i ponad 300 zakładów naprawczych. Oferuje produkty ubezpieczeniowe również online, przez stronę www.tuz.pl i przez telefoniczne call centre.

źródło: Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie foto: Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie – aluroncmc.pl

 

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...