Piłka ręczna

KS Viret CMC Zawiercie zajmuje drugie miejsce miejsce

KS Viret CMC Zawiercie  zajmuje II miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta I Gminy Końskie. Ten turniej był naszym pierwszym graniem w nowym składzie, mogliśmy przetestować nowe elementy, zgrać się. Oczywiście stać nas na więcej, w ostatnim czasie obieramy naprawdę ambitne cele i realizujemy je, tymczasem mamy sporo materiału do analizy, który pokaże nam nad czym musimy jeszcze pracować. Dziękuję całej drużynie, za zostawione serce na boisku, wolę walki i charakter! powiedziała po zakończonych zawodach Pani trener Patrycja Głąbik.

Wyniki spotkań:
SRS Przemyśl 18:24
KSSPR Końskie 20:16
Enea Orlęta Zwoleń 24:22

Końcowa klasyfikacja:
I ORLEN Upstream SRS Przemyśl
II KS Viret CMC Zawiercie
III Enea Orlęta Zwoleń
IV KSSPR Końskie

Dodatkowo nowym sponsorem Klubu została firma AZYMUT to zawierciańska firma, która zajmuje się m.in. przygotowaniem i montażem oznakowania pionowego, wykonywaniem oznakowania poziomego oraz montażem elementów małej architektury. Oferuje także możliwość kompleksowego zabezpieczenia robót drogowych i budowlanych.

Już  w najbliższy weekend II Zawierciański Turniej Piłki Ręcznej 02.09.2023 hala OSiR Zawiercie ul. Blanowska 40.

 

źródło & foto: Facebook KS Viret CMC Zawiercie
Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Piłka ręczna

Viret Zawiercie prowadził do przerwy i dowiózł przewagę do końca

W dwunastej kolejce I Ligi grupie D Viret CMC Zawiercie pokonał na hali przy B40 w Zawierciu Wisłę Sandomierz już