Siatkówka

Znamy terminy meczów finałowych PlusLigi z udziałem Jurajskich Rycerzy

Jeszcze nie opadły emocje po sobotnim półfinale z Projektem Warszawa w którym to Jurajscy Rycerze w czwartym secie zagrali drugą szóstką. Tak więc kilku zawodników którzy rzadziej pojawiali się w tym sezonie na parkiecie miało okazje pokazać się Kibicom w Zawierciu i zaprocentować swoje umiejętności.

28 kwietnia w godzinach wieczornych poznamy mistrza Polski w siatkówce mężczyzn triumfatora PlusLigi za sezon 2023/2024.  Po raz pierwszy w finale zagrają Jurajscy Rycerze, wcześniej dwukrotnie grali o brązowy medal który wywalczyli tylko raz w 2022 roku. Dla Jastrzębskiego Węgla będzie to finał numer osiem, wcześniej trzy razy udało się zdobyć złoto i cztery razy srebro oraz osiem razy brąz. Ostatnie spotkanie ligowe w Zawierciu Jurajscy Rycerze zagrają w środę 24 kwietnia o godzinie 20:30. Kolejne dwa pojedynki zaplanowane są na hali w Jastrzębiu Zdroju w sobotę na godzinę 17:30 natomiast w niedzielę 14:45.

Finał toczy się do dwóch wygranych spotkań, więc najpóźniej za tydzień poznamy triumfatora rozgrywek.

źródło: własne foto: Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie – aluroncmc.pl

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *