Wywiad

Oskar KRAWCZYK: Cztery strzelone bramki wybaczą nam postawę w meczu z Wartą Zawiercie

Młody napastnik Cyklonu Rogoźnik 25-letni  Oskar Krawczyk  o wygranym meczu z Wartą Zawiercie. Jako Joker wszedł z ławki rezerwowych trafił do bramki oraz zaliczył asystę.

Proszę o podsumowanie mecz u z Wartą Zawiercie. Czy stracona bramka podziała motywująco? Czy punktem zwrotnym była czerwona kartka dla zawodnika drużyny gości?
Na pewno wprowadziła dużo nerwów w szeregi naszej drużyny. Myślę że w jakiś sposób na pewno. Choć Warta Zawiercie mogła odgryźć się kilkoma groźnymi kontrami.

Jest Pan zadowolony z rezultatu? Odzwierciedla wynik to co działo się w meczu?
Tak, każde zwycięstwo jest cenne, więc z wyniku jak najbardziej. Jeśli chodzi o przebieg spotkania to myślę, że te cztery strzelone bramki wybaczą nam dzisiejszą postawę w meczu.

Czy kryzys jest już zażegnany? Pięć spotkań bez wygranej (w tym Puchar Polski) jak smakuje ta wygrana?
Mam taką nadzieję, że to był ,,ten,, mecz na przełamanie, którego potrzebowaliśmy.Może Pan to dokładnie sprawdzić w panelu abonenta -> koło zębate obok usługi -> zmień pakiet. W tym momencie byłoby Do zapłaty : 43.58 PLN (brutto 53.6 PLN) natomiast od kolejnego okresu rozliczeniowego 259 zł netto

Którego meczu najbardziej szkoda w którym straciliście punkty?
Myślę, że szkoda remisu z Sarmacją Będzin na inaugurację rundy. Bo byliśmy tego dnia w dużo lepszej dyspozycji i mogliśmy zamknąć tak naprawdę mecz w pierwszej połowie. A tak przy jeden do zera, Sarmaci czuli krew i po fajnej bramce z rzutu wolnego udało im się wyrównać w drugiej połowie.

Jak oceniasz swój występ w meczu z Wartą?
Myślę, że jako zmiennik w dzisiejszym meczu, mogę być z siebie zadowolony. W końcu udało się strzelić bramkę i asystować, wchodząc z ławki.

Którego zawodnika możesz wyróżnić z tego meczu i jeśli taki jest to którego?
Na pewno jeśli chodzi o wyróżnienie to w dobrej dyspozycji był dziś Arek – nasz bramkarz – w pierwszej połowie uratował nas parę razy z opresji, bo Warta stworzyła sobie naprawdę dogodne sytuację.

Co trzeba zrobić, zmienić w Waszej grze, taktyce aby zacząć regularnie punktować?
Bez dwóch zdań brakuje nam trochę dokładności oraz zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Oraz musimy wystrzegać się błędów indywidualnych, które często ostatnio popełniamy. Myślę, że jak te dwie rzeczy poprawimy to wrócimy na zwycięską ścieżkę, bo jesteśmy solidna i doświadczoną drużyną.

Czego można życzyć Tobie i Twojej drużynie ?
Przede wszystkim punktów i zdrowia bo to najważniejsze.

źródło: własne  foto: Facebook

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *