Powiat

GRANY WEEKEND [13-14 kwietnia]

Jurajscy Rycerze w półfinale Play OFF Plus Ligi po meczu pełnym emocji. Skalniak Kroczyce po wygranej i przy potknięciu lidera wrócił na pierwsze miejsce w tabeli. Warta Zawiercie prowadziła, ale po raz trzeci w tym sezonie straciła… zawodnika a później bramki i skończyło się wysoką porażką…

PLUS LIGA PLAY OFF 1/4 FINAŁU
Aluron CMC Warta Zawiercie 3:2 [6:2] Stal Nysa
Po ciężkiej walce Jurajscy Rycerze mają półfinał!
Jastrzębski Węgiel 3:1 [6:2] AZS Olsztyn
Projekt Warszawa 0:3 Z.S 15:12 [3:1] LUK Lubin
 Resovia Rzeszów 3:1[3:2] Trefl Gdańsk

Jurajscy Rycerze zmierza się w kolejnej rundzie ze zwycięzcą pojedynku Projekt Warszawa LUK Lublin. Na tym etapie rozgrywek obowiązuje zasada mecz i rewanż.

TABELA
1. Jastrzębski Węgiel 30 75
2. Aluron CMC Warta Zawiercie 30 70
3. Projekt Warszawa 30 69
4. Resovia Rzeszów 30 61
5. Trefl Gdańsk 30 54
6. LUK Lublin 30 52
7. Stal Nysa 30 46
8. AZS Olsztyn 30 45
9. Skra Bełchatów 30 42
10. Kędzierzyn Koźle 30 39
11. Każany Lwów 30 38
12. Ślepsk Suwałki 30 29
13. KGHM Lubin 30 26
14. GKS Katowice 30 27
15. Częstochowa 30 24
16. Czarni Radom 30 20

PIŁKA RĘCZNA I LIGA GRUPA D KOLEJKA XVIII
SMS ZPRP II Kielce 32:28 Viret CMC Zawiercie
KSZO Ostrowiec Św. 39:29 Górnik Zabrze
Chrzanów 24:27 Końskie
Przemyśl 26:28 Przeworsk
Lublin 28:36 Kraków
[PAUZA] Sandomierz

KOLEJKA XVIII
Viret CMC Zawiercie [21IV 17] Chrzanów
Zabrze [20IV 17] Sandomierz
Przeworsk [20IV 18] Lublin
Kraków [20IV 18] KSZO Ostrowiec Św
Końskie [20IV 18] Przemyśl
[PAUZA] SMS II Kielce

TABELA
1. Chrzanów 18 49
2. Kraków 17 42
3. Końskie 16 39
4. Przeworsk 18 36
5. Zawiercie 18 27
6. Przemyśl 17 22
7. Ostrowiec Św. 18 22
8. Kielce 17 18
9. Lublin 17 15
10. Zabrze 18 14
11. Sandomierz 17 4

IV LIGA GRUPA ŚLĄSK I KOLEJKA XXI
Unia Dąbrowa Górnicza 0:1 Podlesianka Katowice
Przemsza Siewierz 0:3 MKS Myszków
Szombierki Bytom 0:1 Rozwój Katowice
Sparta Katowice 2:1 Ruch Radzionków
Orzeł Miedary 0:2 Unia Rędziny
Zagłębie II Sosnowiec 1:4 Piast II Gliwice
Znicz Kłobuck 2:1 Szczakowianka Jaworzno
Victoria Częstochowa 0:5 Drama Zbrosławice

TABELA
1. Podlesianka 21 44
2. Drama 21 40
3. Sparta 21 39
4. Dąbrowa Górnicza 21 37
5. Victoria 21 36
6. Radzionków 21 32
7. Myszków 21 30
8. Piast II 21 30
9. Rozwój 21 30
10. Przemsza 21 28
11. Zagłębie II 21 24
12. Szombierki 21 23
13. Szczakowianka 21 20
14. Rędziny 21 17
15. Znicz 21 17
16. Orzeł 21  16

KLASA OKRĘGOWA KATOWICE SOSNOWIEC KOLEJKA XIX
Cyklon Rogoźnik 4:1 Warta Zawiercie
Górnik Wojkowice 1:1 Łazowianka Łazy
AKS Mikołów 4:1 Śląsk Świętochłowice
Orzeł Mokre 3:4 Ruch II Chorzów
Sarmacja Będzin 1:1 Górnik Piaski
Unia Kosztowy 0:1 CKS Czeladź
Urania Ruda Śląska 0:5 GKS II Katowice
Ostoja Żelisławice 1:0 Pogoń Imielin

TABELA
1. Mikołów 20 54
2. Ruch II 19 40
3. GKS II 19 37
4. Cyklon 18 36
5. Śląsk 19 36
6. Wojkowice 19 34
7. Czeladź 20 30
8. Piaski 19 30
9. Urania 19 30
10. Sarmacja 19 22
11.  Pogoń 19 22
12. Ostoja 19 19
13. Unia 18 14
14. Warta 19 11
15. Orzeł 17 7
16. Łazowianka 19 7

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW I KOLEJKA XVII
Laskowianka Laski 1:0 Piliczanka Pilica
Legion Bydlin 6:0 Promień Przeginia
Zieleńczanka Zielonki 4:1 LKS Skała 2004
Przemsza Klucze 1:1 Świt Krzeszowice
Bolesław Bukowno 0:0 Przebój Wolbrom
Proszowianka Proszowice [14IV 15] LKS Niedźwiedź
Orzeł Bębło 1:1 Piast Wołowice

TABELA
1. Zieleniczanka 17 43
2. Przebój 17 41
3. Legion 17 37
4. Przemsza 17 34
5. Proszkowianka 17 30
6. Świt 17 26
7. Skałka 17 21
8. Promień 17 21
9. Piliczanka 17 16
10.Orzeł 17 16
11. Laskowianka 17 14
12. Piast 17 14
13. Bolesław 17 12
14. Niedźwiedź 17 10

KLASA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA LUBLINIEC KOLEJKA XX
Sparta Szczekociny 0:1 Amator Golce
Liswarta Krzepice 3:0 Mechanik Kochcice
Warta Kamieńskie Młyny 1:0 Orzeł Kiedrzyn
Stradom Częstochowa 1:2 Unia Kalety
Lotnik Kościelec 1:1 Zieloni Żarki
Skra II Częstochowa 7:0 Lot Konopiska
KS Panki 1:0 Jedność Boronów
[PAUZA] Liswarta Popów

TABELA
1. Panki 18 40
2. Lotnik 18 36
3. Zieloni 19 36
4. Krzepice 19 35
5. Skra II 18 34
6. Warta 19 34
7. Jedność 19 33
8. Stradom 18 29
9. Amator 19 25
10. Orzeł 19 22
11. Kalety 19 20
12 Lot 19 15
13. Popów 18 15
14. Sparta 18 13
15 Mechanik 19 8
Woźniki wycofały się po rundzie jesiennej, wyniki anulowano.

KLASA A CZĘSTOCHOWA GRUPA I KOLEJKA XVII
Skalniak Kroczyce 5:3 Zieloni II Żarki
Pilica Koniecpol 1:2 Czarni Starcza 13
Płomień Kuźnica Marianowa 1:4 Jura Niegowa
Sokół Olsztyn 1:1 Warta Mstów 1
Piast Przyrów 1:0 Olimpia Huta Stara
Warta Poraj 6:2 Metal Rzeki Wielkie
[PAUZA] Orkan Rzerzęczyce

TABELA
1.Skalniak 16 36
2.Koniecpol 16 34
3.Piast 16 31
4.Poraj 15 31
5.Mstów 16 27
6.Niegowa 16 29
7.Huta Stara 16 25
8.Zieloni II 16 17
9.Olsztyn 16 17
10.Rzerzęczyce 15 14
11.Metal 15 12
12.Starcza 14 10
13.Płomień 15 3

KLASA A SOSNOWIEC KOLEJKA XIX
Źródło Kromołów 1:1 RKS Grodziec
Iskra Psary 1:2 Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Preczów 0:2 Zagłębiak Tucznawa
Zew Kazimierz 1:2 SKS Łagisza
Strażak Nowa Wieś 0:6 Przemsza Okradzionów
Niwy Brudzowice 8:1 CKS II Czeladź
Górnik Sosnowiec 3:2 AKS 1917 Niwka Sosnowiec

TABELA
1. Łagisza 17 43
2. Niwy 17 41
3. Zagłębie DG 17 34
4. CKS II Czeladź 17 31
5. Źródło Kromołów 17 31
6. Przemsza 17 31
7. Grodziec 17 30
8. Górnik 17 27
9. Zagłębiak 16 22
10. Niwka 17 18
11. Kazimierz 17 16
12. Preczów 17 14
13. Strażak 17 3
14. Iskra 17 0
Górnik Jaworzno wycofał się po 8 kolejce jego wyniki anulowano.

KLASA A OLKUSZ KOLEJKA XVII
LTS Wierbka 4:0 Centuria Chechło
Wielmożanka Wielmoża 4:1 Błysk Zederman
Piliczanka II Pilica 0:3 Strumyk Zarzecze
Spartak Charsznica 1:1 Trzy Korony Żarnowiec
Prądnik Sułoszowa 1:0 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
Bolesław II Bukowno 0:4 Pogoń Miechów
Przebój II Wolbrom 6:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza

TABELA
1. Przebój II 17 42
2. Miechów 17 39
3. Wielmoża 17 37
4. Wierbka 17 37
5. Zarzecze 17 32
6. Żarnowiec 16 27
7. Chechło 17 24
8.  Gołcza 17 21
9. Sułoszowa 17 21
10. Charsznica 16 20
11. Piliczanka II 17 19
12. Bolesław II 17 12
12. Dłubnia 17 10
14. Zederman 17 0

KLASA B SOSNOWIEC KOLEJKA XVII
Warta II Zawiercie 2:2 JavaFit Sosnowiec
Źródło II Kromołów 0:6 Górnik II Wojkowice
Górnik II Piaski 2:3 Czarni Sosnowiec
UKS Sławków 4:3 Unia Ząbkowice
Sarmacja II Będzin 0:4 Jedność Strzyżowice
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 4:1 Promień Strzemieszyce Małe
[PAUZA]
Błękitni Sarnów

TABELA
1. Sławków 16 45
2. Unia 16 39
3. Górnik II W. 16 32
4. Czarni 15 28
5. Promień 15 25
6. Warta II 14 23
7. Jedność 16 21
8. Sarmacja II 16 19
9. Źródło II 16 15
10. Górnik II P. 15 14
11. Błękitni 14 14
12. JavaFit 15 10
13. Zagłebie II 16 9

KLASA B OLKUSZ KOLEJKA XIII
Sparta II Szczekociny/Irządze 2:2 GKS Koziegłowy
Grom Poczesna 2:2 KS Kotowice
KS Złoty Potok 0:3 MKS II Myszków
Orły Kusięta 1:6 Start Soborzyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:4 Lelovia Lelów
[PAUZA] Jura II Niegowa.

TABELA
1.Myszków II 12 30
2.Lelów 11 28
3.Poczesna 11 23
4.Kotowice 12 21
5.Szczekociny/Irządze 12 16
6.Soborzyce 12 14
7.Niegowa II 10 12
8.Koziegłowy 12 11
9. Kusięta 12 11
10. Złoty Potok 12 10
11. Dąbrowianka 12 7

źródło: własne / 90minut.pl / loklanapilka.pl foto: Aluron CMC Warta Zawiercie

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w