Wywiad

Miguel TAVARES: Najlepszy prezent na urodziny

W dniu 31. urodzin Miguel Tavares poprowadził Jurajskich Rycerzy do finału TAURON Pucharu Polski. Portugalczyk nie tylko świetnie rozgrywał, ale też był najlepiej punktującym graczem pierwszego seta, w którym zdobył aż 6 oczek!

Najlepszy prezent urodzinowy w życiu?
Tak, z pewnością to bardzo dobry prezent!

W trakcie meczu chyba jeszcze nigdy nie widziałem w Internecie aż tylu pochwalnych opinii o twojej grze. Czujesz, że to był jeden z twoich najlepszych występów w karierze?
Nie sądzę. Opinie to opinie, cieszę się po prostu, że graliśmy dobrze jako drużyna. Trzymaliśmy się razem w tych trudnych i ważnych momentach, potrafiliśmy znajdować rozwiązania, żeby zdobywać punkty i dzięki temu dowieźliśmy to zwycięstwo.

To było kompletnie inne spotkanie od tego ligowego w Zawierciu. Przydała się wiedza, co wtedy zrobiliśmy nie tak?
Na pewno, każdy mecz daje nam doświadczenie i czegoś uczy. Jesteśmy już innym zespołem niż na początku sezonu, podobnie jak Projekt, grają teraz znacznie lepiej, tak jak i my. Dlatego każde spotkanie to inna historia.

źródło: Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie foto: Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie – aluroncmc.pl

 

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *