Zgodzi się Pan, że piłka nożna to gra błędów po jednym z nich a dokładnie błędzie bramkarza Sarmacji zdobył Pan gola który dał trzy punkty?
Tak w piłce zdarzają się błędy każdemu i trzeba umieć je wykorzystać mnie się udało skierować piłkę z głowy do pustej bramki i bardzo się cieszę, że zdobyliśmy trzy punkty w okrojonym składzie z młodymi chłopakami dla których to był pierwszy mecz w seniorskiej piłce i pokazali charakter który zaprocentuje w przyszłości.

Niewykorzystane sytuacje się mszczą... to spotkanie to najlepszy przykład gdzie Sarmacja miała więcej okazji a mimo to komplet punktów pojechał do Zawiercia?
Tak, nie wykorzystane sytuacje się mszczą i trzeba umieć to wykorzystać, Sarmacja miała trzy dogodne sytuacje, ale byliśmy konsekwentni i zdeterminowani aby wybić dwa razy piłkę z pustej bramki i później wywieźć zwycięstwo.

Bramka dająca trzy punkty w tak trudnym meczu cieszy podwójnie?
Cieszy jak najbardziej bo to bardzo ważne trzy punkty które pokazują, że jesteśmy zespołem któremu należy się miejsce w czubie mimo braku kadrowych.

Miał Pan już okazje grać z trenerami Gajeckim i Majchrzakiem  w meczu o stawkę?
Okazje tylko na gierkach treningowych w ligowym meczu nigdy mi się nie zdążyło zagadać z trenerem w składzie w żadnym klubie którym byłem.

Wróćmy do meczu z Przemszą Siewierz, gdyby nie wątpliwe czerwone kartki dla Adamieckiego i Bębenka nie przegralibyście spotkania?
Na pewno nie skończyłoby się tak wysokim wynikiem, Asa i Bęben to są kluczowi dla nas zawodnicy i z nimi wynik mógłby się udać nawet wyciągnąć na nasza korzyść, ale nie ma co gdybać to już historia.

Gdyby nie osłabienia w postaci odejścia trzech zawodników powalczylibyście o pierwsze miejsce?
Myślę że moglibyśmy mieć parę punktów więcej bo byłaby lepsza jakość piłkarska i ta walka z Rakowem by trwał do teraz.

Drugie miejsce jest w Waszym zasięgu?
Chcemy skończyć ligę na jak najwyższym miejscu i liczę na to ze się idą skończyć na 2 miejscu a czas pokaże co ugramy.

 
źródło: własne foto: KP Warta Zawiercie Agnieszka Seweryn

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.